تحقیق و توسعه

نمی توان بدون تحقیق و توسعه سازمانی هوشمند و فعال در عرصه جهانی داشت، بدون شک وقتی تحقیقی دقیق انجام پذیرد نیاز اساسی که برطرف نشده است پیدا خواهد شد و آن زمان است که هر سازمان و شرکتی با تمرکز بر اهداف خود و با تکیه بر تحقیق سعی می کند کسب و کار خود را توسعه دهد و این گونه ما شاهد نوآوری های روز افزون در صنایع مختلف هستیم. بنا براین بخش تحقیق و توسعه سایت مأموریت در سال 1390 به صورت رسمی راه اندازی شد تا گام های خود را محکم تر برداریم و به گفته های خود هر روز بیشتر جامعه عمل بپوشانیم.
امور تحقیق و توسعه:
ارائه راه حل های جدید برای موفقیت در زمینه شخصی، خانوادگی، کاری، اجتماعی. بررس کسب و کارهای موفق جهانی و اجرای آنها در کشور زیرنظر اکوسیستم سایت مأموریت،تحقیق در زمینه مشکلات اساسی مردم و ارائه راه حل های خلاق و نوآورانه برای برطرف کردن مشکلات از طریق راه حل ها و ایده های جدید،دنبال کردن تکنولوژی های روز دنیا و مسیرهایی که در آینده باید به سمت آنها حرکت کرد.
شرکت های وابسته به مأموریت:
با حمایت شما دوستان عزیزاز شروع فعالیت سایت مأموریت  تا کنون، دو شرکت با نام های: نامداران پارس ایساتیس با شماره ثبت  954 و کمک یاران ایساتیس با شماره ثبت 12828 در استان یزد تأسیس شد تا در امر کارآفرینی اقدامات بزرگی در کشور عزیزمان انجام دهیم و به کشورمان خدمت کنیم. با سرمایه گذاری در این دو شرکت ما را بیشتراز پیش در پیشرفت اقتصاد کشور و اشتغال زایی جوان ها یاری کنید، شما در موفقیت ما شریک هستید. تاریخ پست  15/6/1390
کمپین"دست های مهربان" سایت مأموریت+.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *