قوانین مأموریت+

%d9%85%d8%a3%d9%85%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%aa%d8%8c-%d9%82%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c%d9%86-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%a3%d9%85%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%aa

قوانین و توافق‌نامه استفاده از سایت مأموریت+ برای کاربران*مخاطبین و اعضاء* و مدیران بخش های مختلف سایت:

مأموریت+ وب سایتی تخصصی در زمینه‌ی موفقیت می باشد که متمرکز بر روی فلسفه‌ی مأموریت زندگی است، هدف ما در اختیار قرار دادن آموزش های مفید و راهکارهای کاربردی به کاربران برای موفقیت‌شان در زندگی “شخصی، خانوادگی، کاری و اجتماعی” آنها به شیوه‌ی خلاقانه و نوآورانه می باشد. قوانینی که در ادامه به آنها اشاره می شود برای کاربران و افرادی که بخشی از مدیریت سایت را بر عهده می گیرند یکسان هستند.

استفاده از سایت و عضویت در مأموریت+ به معنای تأیید قوانین بوده و گام برداشتن بر اساس قوانین تعیین شده باعث پایداری بیشتر سایت مأموریت+ و ارائه‌ی خدمات بهتر آن خواهد بود و کلیه کاربران موظف هستند طبق قوانین مأموریت+ و قوانین مربوط به جرایم رایانه ای فعالیت نمایند؛ برای استفاده از سایت مأموریت+ رعایت قوانین زیر مهم و ضروری است.

© مالکیت فکری مأموریت+:

قالب سایت مأموریت+، لوگو و نوع چیدمان بخش های سایت به صورت انحصاری طراحی شده‌اند، هرگونه کپی برداری از محتوای نرم افزار، قالب سایت و شرکت ها و کسب و کارهای حال و آینده‌ی مأموریت+، نوع چیدمان مطالب، سبک نوشتن مطالب، لوگوها، شعارها، ابداعات، طرح ها، ایده ها، مقالات و انواع محتوا در قالب ها و فرمت های مختلف که منبع آنها روابط عمومی مأموریت+، سایت مأموریت+، مأموریت+، روابط عمومی شرکت نامداران پارس ایساتیس، روابط عمومی شرکت کمک یاران ایساتیس و هر یک از کسب و کارها و بخش های اکوسیستم مأموریت+ ذکر شده‌اند طبق ماده ۷۴۰ قانون جرایم رایانه ای ممنوع است و پیگرد قانونی دارد. استفاده از مقالات تنها با اجازه‌ی مسئولان سایت، ذکر منبع سایت*مأموریت+* و نام نویسنده‌ی مقاله و یا دیگر محتوا در انواع قالب و یا فرمت های دیگر آزاد می باشد؛ کلیه حقوق مادی و معنوی مواردی که ذکر شدند برای سایت مأموریت+ و تهیه‌کننده‌ی آن محتوا*نوشتاری- مقاله، دیداری- ویدیو، شنیداری- پادکست* محفوظ است و متخلفان طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت؛ از طرفی در زمان مناسب نام و نوع کسب و کار افراد متخلف با ریز جزئیات در صفحه ای جداگانه ذکر خواهد شد.

ماده ۷۴۰ قانون جرایم رایانه ای:

طبق ماده ۷۴۰ فصل سوم قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

فصل سوم ـ سرقت و کلاهبرداری مرتبط با رایانه

ماده۷۴۰ـ هرکس به طور غیرمجاز داده های متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک میلیون “۱.۰۰۰.۰۰۰” ریال تا بیست میلیون “۲۰.۰۰۰.۰۰۰” ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون “۵.۰۰۰.۰۰۰” ریال تا بیست میلیون “۲۰.۰۰۰.۰۰۰” ریال یا هر دو مجازات خواهد شد.

می توانید متن کامل قانون جرائم رایانه ای را با مراجعه به این آدرس مطالعه نمایید.

قوانین عضویت در مأموریت+:

کاربران موظف هستند به مبانی جمهوری اسلامی ایران اعتقاد داشته باشند.

هر شخص با هر پیشینه ای  می تواند در مأموریت+ حضور داشته باشد، چرا که آمده است به معنای واقعی تغییر کند و ما از او استقبال می کنیم.

برای عضویت در مأموریت+، درج ایمیل واقعی و معتبر کاربران ضروری است، چرا که کد عضویت به آدرس ایمیل شما ارسال می شود و برای ورود به سایت باید حتما آن را داشته باشید.

اعضاء و مدیران موظف به انتخاب تنها یک نام کاربری مناسب و نگهداری از رمز عبور خویش هستند.

انتخاب نام کاربری نامتعارف و نامناسب برای ثبت نام در مأموریت+ ممنوع بوده و در صورت مشاهده، مدیران اصلی سایت حساب عضویت چنین اشخاصی را بدون اطلاع قبلی آنها حذف خواهند کرد.

در گذاشتن عکس پروفایل خود دقت کنید و از گذاشتن عکس های خلاف شرع خودداری فرمایید، تا جای امکان سعی کنید یک عکس با ظاهری آراسته را در پروفایل خود قرار دهید.

قوانین درج مطالب و محتوا در مأموریت+:

کپی نمودن مقالات و محتوا در انواع قالب و فرمت های دیگر از کاربران بدون کسب اجازه و ذکر نام نویسنده مقاله و یا تهیه‌کننده‌ی محتوا خلاف قوانین سایت مأموریت+ می باشد و در صورت اثبات داشتن این موضوع با فرد متخلف برخورد قانونی می شود و هرگونه سوء استفاده از اطلاعات کاربران مانند “مقالات، تصاویر و مشخصات شخصی آنها” ممنوع می باشد.

در صورتی که مالک اثری هستید و تمایل به حذف آن را دارید کافیست درخواست خود را از طریق ایمیل mamooriat@gmail.com با پشتیبانی در میان بگذارید.

نظرات، پیشنهادات و مصاحبه ها که به صورت مقاله، فایل های صوتی و تصویری یا به هر نحو دیگر در سایت مأموریت+ منتشر می شوند، نظر شخصی کاربران بوده و مأموریت+ به هیچ وجه مسئولیتی را در این رابطه نمی پذیرد.

به کار بردن کلمات و تصاویر مستهجن و تمسخرآمیز، افترا آمیز و تهدیدآمیز یک شهروند و یا کاربران و یا بی حرمتی به مقدسات مذهبی و مقامات سیاسی، قومی و فرهنگی در تمامی قسمت های سایت مأموریت+ ممنوع می باشد.

هرگونه توهین به مقدسات جمهوری اسلامی ایران یا مقامات کشوری ممنوع بوده و با فرد خاطی برخورد قانونی و جدی می شود .

پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی ممنوع می باشد، همچنین پخش کردن شایعات در مأموریت+ و ایجاد رب و وحشت در میان کاربران ممنون است، چرا که همه در مأموریت+ به دنبال انرژی مثبت هستیم.

سایت مأموریت+ به هیچ نهاد دولتی و گرایش سیاسی خاصی وابستگی ندارد، بحث های سیاسی، جنجال برانگیز، غیر اخلاقی و غیر اسلامی در آن مجاز نمی باشد.

گفتن حقیقت در مأموریت+ با ارزش است، چرا که ما در دنیای واقعی زندگی می کنیم و باید با حقایق پیش برویم.

در صورت عدم رعایت قوانین و موازین مطرح شده حساب عضویت فرد متخلف از طرف مدیریت ارشد سایت مسدود خواهد شد و همچنین با فردی که عضو مأموریت+ نیست برخورد قانونی صورت می گیرد.

همچنین از درج مطالب غیر مرتبط با موضوع در بخش های مختلف سایت خصوصا در بخش نظرات پرهیز کنید. در صورت عدم توجه به این موضوع سایت مأموریت+ حق حذف نظر را برای خود محفوظ می دارد، چرا که باعث تقلید دیگر کاربران و بی‌نظمی در بخش های مختلف می شود.

کاربران در صورت مشاهده هرگونه تخلف می توانند از طریق لینک هایی که به همین منظور در بخش های مختلف مأموریت+ قرار داده شده اند و یا با مراجعه به بخش روابط عمومی برای گزارش اقدام نمایند تا برخورد مناسب صورت گیرد.

منبع:

روابط عمومی مأموریت+.

مطالب مرتبط:

حریم خصوصی کاربران