Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

قوانین مأموریت+

%d9%85%d8%a3%d9%85%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%aa%d8%8c-%d9%82%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c%d9%86-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%a3%d9%85%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%aa

قوانین و توافق نامه استفاده از سایت مأموریت+ برای کاربران “مخاطبین و اعضاء” و مدیران بخش های مختلف سایت:

مأموریت+ وب سایت تخصصی درباره موفقیت می باشد، هدف ما دادن آموزش های مفید و راه کارهای کاربردی به کاربران برای موفقیتشان در زندگی شخصی، خانوادگی، کاری و اجتماعی است. قوانینی که به آنها اشاره می شود برای کاربران و افرادی که بخشی از مدیریت سایت را بر عهده می گیرند یکسان می باشد.

عضویت در سایت مأموریت به معنای تأیید قوانین بوده و گام برداشتن بر اساس قوانین باعث پایداری بیشتر سایت مأموریت و ارائه خدمات بهتر آن خواهد بود و کلیه کاربران موظف هستند طبق قوانین سایت مأموریت و قوانین مربوط به جرایم رایانه ای فعالیت نمایند؛ برای استفاده از سایت مأموریت رعایت قوانین زیر ضروری است:

© مالکیت فکری مأموریت+:

قالب سایت مأموریت، لوگو و نوع چیدمان بخش های سایت به صورت انحصاری طراحی شده است، هرگونه کپی برداری از محتوای نرم افزار، قالب سایت و شرکت های حال و آینده مأموریت، نوع چیدمان مطالب، سبک نوشتن مطالب، لوگوها، شعارها، ابداعات، طرح ها، ایده ها و مقالاتی که منبع آنها روابط عمومی مأموریت+، سایت مأموریت+، روابط عمومی شرکت نامداران پارس ایساتیس، روابط عمومی شرکت کمک یاران ایساتیس و هر یک از بخش های اکوسیستم مأموریت+ ذکر شده طبق ماده ۱۲ قانون جرایم رایانه ای ممنوع است و پیگرد قانونی دارد. استفاده از مقالات تنها با اجازه مسئولان سایت، ذکر منبع سایت و نام نویسنده مقاله آزاد می باشد، کلیه حقوق مادی و معنوی مواردی که در بالا ذکر شد برای سایت مأموریت محفوظ است و متخلفان طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت .

ماده ۱۲ قانون جرایم رایانه ای:

طبق ماده ۱۲ فصل سوم قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

فصل سوم ـ سرقت و کلاهبرداری مرتبط با رایانه

ماده۱۲ـ هرکس به طور غیرمجاز داده های متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک میلیون “۱.۰۰۰.۰۰۰” ریال تا بیست میلیون “۲۰.۰۰۰.۰۰۰” ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون “۵.۰۰۰.۰۰۰” ریال تا بیست میلیون “۲۰.۰۰۰.۰۰۰” ریال یا هر دو مجازات خواهد شد.

متن کامل  قانون جرائم رایانه ای در با مراجعه به این آدرس مطالعه نمایید.

قوانین عضویت در مأموریت:

کاربران موظف هستند به مبانی جمهوری اسلامی ایران اعتقاد داشته باشند.

هر شخص با هر پیشینه ای  می تواند در مأموریت حضور داشته باشد، چرا که آمده به معنای واقعی تغییر کند و ما از او استقبال می کنیم.

برای عضویت در مأموریت، درج ایمیل واقعی و معتبر کاربران ضروری است، چرا که کد عضویت به آدرس ایمیل شما ارسال می شود و برای ورود به سایت باید حتما آن را داشته باشید.

اعضاء و مدیران موظف به انتخاب تنها یک نام کاربری مناسب و نگهداری از رمز عبور خویش هستند.

انتخاب نام کاربری نامتعارف و نامناسب برای ثبت نام در مأموریت ممنوع بوده و در صورت مشاهده، مدیران اصلی سایت حساب عضویت چنین اشخاصی را بدون اطلاع قبلی حذف خواهند کرد.

در گذاشتن عکس پروفایل خود دقت کنید و از گذاشتن عکس های خلاف شرع خودداری فرمایید، تا جای امکان سعی کنید یک عکس با ظاهری آراسته را در پروفایل خود قرار دهید.

قوانین درج مطالب و محتوا در مأموریت:

کپی کردن مقالات کاربران بدون کسب اجازه و ذکر نام نویسنده مقاله خلاف قوانین سایت مأموریت می باشد و در صورت اثبات داشتن این موضوع با فرد متخلف برخورد می شود و هرگونه سوء استفاده از اطلاعات کاربران ماننده: مقالات، عکس ها و مشخصات شخصی آنها ممنوع می باشد.

نظرات، پیشنهادات و مصاحبه ها که به صورت مقاله، فایل های صوتی و تصویری یا به هر نحو در سایت مأموریت منتشر می شود، نظر شخصی این افراد بوده و مأموریت به هیچ وجه مسئولیتی را در این رابطه نمی پذیرد .

بکار بردن کلمات و تصاویر مستهجن و تمسخرآمیز، افترا آمیز و تهدیدآمیز یک شهروند و یا کاربران و یا بی حرمتی به مقدسات مذهبی و مقامات سیاسی، قومی و فرهنگی در تمامی قسمت های سایت مأموریت ممنوع می باشد.

هر گونه توهین به مقدسات جمهوری اسلامی ایران یا مقامات کشوری ممنوع بوده و با فرد خاطی برخورد جدی می شود .

پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی ممنوع می باشد، همچنین پخش کردن شایعات در مأموریت و ایجاد رب و وحشت در میان کاربران و اعضاء ممنون است، چرا که همه در مأموریت به دنبال انرژی مثبت هستیم.

سایت مأموریت به هیچ نهاد دولتی و گرایش سیاسی خاصی وابستگی ندارد، بحث های سیاسی، جنجال برانگیز، غیر اخلاقی و غیر اسلامی در آن مجاز نمی باشد.

در صورت عدم رعایت قوانین و موازین حساب عضویت چنین اشخاصی از طرف مدیریت ارشد وب سایت مسدود خواهد شد و همچنین با فردی که عضو مأموریت نیست برخورد قانونی صورت می گیرد.

گفتن حقیقت در مأموریت با ارزش است، چرا که ما در دنیای واقعی زندگی می کنیم و باید با حقایق پیش برویم.

از درج مطالب غیر مرتبط با موضوع  در بخش های مختلف سایت خصوصا در بخش نظرات پرهیز کنید. در صورت عدم توجه به این موضوع سایت مأموریت حق حذف نظر را برای خود محفوظ می دارد، چرا که باعث تقلید دیگر کاربران و بی نظمی در بخش های مختلف مأموریت می شود.

کاربران در صورت مشاهده هر گونه تخلف می توانند از طریق لینک هایی که به همین منظور در بخش های مختلف مأموریت قرار داده شده و یا با مراجعه به بخش روابط عمومی برای گزارش اقدام نمایند تا به آنها برخورد قانونی انجام گیرد.

روابط عمومی مأموریت+.