۶ سال پیش در چنین روزی مأموریت+ متولد شد.

رمز گشایی رسیدن به موفقیت و خوشبختی پایدار و در حال رشد در مأموریت+
۱۳۹۵-۱۱-۲۵
مأموریت رامبد جوان و برنامه خندوانه چیست؟
۱۳۹۵-۱۱-۲۵

۶ سال پیش در چنین روزی مأموریت+ متولد شد.

سلام به همگی شما کاربران عزیز. ۶ سال پیش در چنین روزی سایت مأموریت+ متولد و وارد فضای مجازی شد، سال هایی که در مأموریت+ گذشت برای ما پُر بود از خاطره و چیزی تا تکمیل نسخه دوم سایت باقی نمانده است.

از کودکی به ما آموختند باید صبور باشیم. اگر می خواهیم دانه ای رشد کند باید شرایط رشدش را فراهم کنیم و به انتظار بنشینیم تا خود واقعیش که در دل دانه است را نشان دهد. بدون شرایط رشد و بدون صبر نه تنها نمی توان رشد هیچ دانه ای را در جهان دید که رشد هیچ چیز را نمی توان مشاهده کرد. سایت مأموریت+ هم همین مسیر را در حال طی کردن است تا به خوبی رشد کند و نتیجه این رشد موفقیت کاربرانش می باشد. آرزو دارم تولد هر سال شما عزیزان نیز مصادف باشد با رشد و پیشرفت در تمام ابعاد زندگیتان.

ما انسان ها نیز در زندگی برای رسیدن به موفقیت همین روند را باید طی کنیم؛ باید شرایط رشدی فراهم باشد و با صبر آن را ادامه دهیم. خب ممکن است عده ای در این فرایند برای رسیدن به موفقیت در هفته ها و ماه های اول تغییری مشاهده نکنند و قید همه چیز را بزنند و با خود بگویند: “هیچ فایده ای ندارد”، بترسند و دست از صبر بکشند و نا امید روزهای آینده خود را سپری کنند؛ اما آنها که به قوانین جهان هستی باور دارند صبورانه به انتظار می نشینند تا در فرایند شرایط رشدی که در آن قرار دارند آرام آرام به موفقیتی که در آرزویش هستند دست یابند.

یادمان نرود رهبر عزیز کشورمان چه گفتند: “خطر پذیری می تواند جامعه را موفق کند. شما جوان ها باید آماده باشید؛ ترس از اینکه شاید نشود این خیلی چیز بدی است. گاهی اوقات تصورات انسان، یک آینده ای را برای انسان تصور می کند که بکلی او را مأیوس می کند؛ این به نظر من یکی از ایرادهاست”.

در سال هایی که گذشت و سال پیش رو، ما در مأموریت+ در حال فراهم نمودن بستری مناسب هستیم برای رشد افرادی که به موفقیت واقعی می اندیشند، آنها که می خواهند واقعا بدانند در این جهان چه خبر است؟. آیا انسان، این اشرف مخلوقات برای یک زندگی عادی همچون موجودات دیگر به این جهان فرستاده شده است که مدرن تر از آنها زندگی می کند و یا نه برای انجام کاری بزرگ که در توان هیچ یک از موجودات دیگر در جهان نیست پا به این جهان گذاشته است؟. مصلما برای انجام کاری بزرگ که در توان دیگر موجودات نیست؛ و آن کار چیست؟ آرزوی قلبی شما؛ و آن آرزو قلبی شما چیست؟؛ مأموریت شما در این جهان که خداوند آن را در قلب شما قرار داده و علاقه ای وصف ناپذیر را برای رسیدن به آن در وجود شما ایجاد کرده است تا با انجام آن در این جهان کار بزرگی انجام دهید، تأثیرگذار و مفید باشید. ممکن است مأموریت شما انجام هر کاری باشد: معلم شدن، پزشک شدن، آتش نشان شدن، نویسنده شدن، نقاش شدن، شاعر شدن، مخترع شدن، دانشمند شدن و… مأموریت هر یک از ما در این جهان و در زندگیمان هر چه باشد برای رسیدن به آن نیاز به آموزشی مفید داریم تا با موفقیت آن را به انجام برسانیم و این آموزش ها برای همه یکسان هستند. برای مثال: آموزش رانندگی برای همه یکسان است و پس از قبولی در آن و گرفتن گواهینامه، هرشخص وقتی پشت فرمان اتومبیل خود می نشیند به مسیری می رود که خود آن را انتخاب کرده است. آموزش های مفید زندگی هم همین گونه هستند، هر کسی برای رسیدن به موفقیت و مأموریت خود باید آنها را بیاموزد و در تمام ابعاد زندگی “شخصی، خانوادگی، کاری و اجتماعی” خود از آنها به درستی استفاده نماید تا در زندگی به موفقیت واقعی دست یابد؛ من و همکارانم در تیم مأموریت+ در تلاشیم این آموزش های بسیار مفید را تکمیل کنیم و آنها را در اختیار شما کاربران عزیز مأموریت+ قرار دهیم.

یکی دیگر از سوال های هشمندانه افراد جویای موفقیت این است: انسان برای رسیدن به موفقیت واقعی باید چه مسیری را طی کند؟، در آینده آن مسیر را در مأموریت+ قرار می دهیم و جویندگان موفقیت را به جایگاهی که باید در زندگی خود به آن برسند می رسانیم. البته در این سال هایی که گذشت و در نسخه دوم سایت، تا اکنون بخش های مفیدی برای شما کاربران مأموریت+ فراهم نموده ایم که می توانید از آنها استفاده نمایید، اما آنچه که ما تصور آن را داریم بسیار فراتر از چیزهایی است که هم اکنون در سایت مأموریت+ مشاهده می کنید. ۶ سالگی مأموریت+ را تبریک می گویم و خداوند بزرگ را شکر می کنم که دنیای بسیار زیبا آفریده است؛ دنیایی که هر انسان می تواند با عقل، علم و نادیدنی هایی که فقط با چشم دل می توان آنها را ببیند آن را زیبا تر از قبل کند.

محمد کارگر مزرعه ملا

روابط عمومی مأموریت+.

تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵

کمپین"دست های مهربان" سایت مأموریت+.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *