تبدیل روستای اسلامیه به یکی از نواحی نوآوری از طریق زیرساخت سایت مأموریت+ و اکوسیستم آن

هنر نگه داشتن حال خوب
۱۴۰۰-۰۳-۲۱
چگونه فرد خلاقی باشیم؟
۱۴۰۰-۰۳-۲۱

تبدیل روستای اسلامیه به یکی از نواحی نوآوری از طریق زیرساخت سایت مأموریت+ و اکوسیستم آن

 ناحیه‌ی نوآوری چه مکانی است؟ بر اساس تعریف ارائه شده در سایت IASP نواحی نوآوری مکان‌هایی هستند که برای جذب افراد کارآفرین بااستعداد، مشاغل دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاری‌ها طراحی‌شده‌اند که با توسعه و ترکیب مجموعه‌ای از دارایی‌های زیربنایی، نهادی، علمی، فناوری، آموزشی و اجتماعی آن‌ها به همراه ارائه‌ی خدمات باارزش افزوده، می‌توان به نتایجی همچون توسعه‌ی اقتصادی و رفاه پایدار برای جامعه رسید.

آینده‌ی سایت مأموریت+ آینده‌ی بسیار درخشانی است و ما هر روز بیشتر به این راه باور پیدا می کنیم و متوجه می شویم آن زمان که مأموریت+ تأسیس شد از زمان خودش خیلی جلوتر بود و این سال ها با اجرای برخی الگوها در کشور بهتر می توانیم آن را شرح دهیم چون توجیه مسیری که قبلا کسی آن را در کشور طی نکرده بود خیلی سخت بود اما با اجرای الگوهایی که در این سال ها با نام های مختلف شکل گرفته اند و بسیار موفق عمل کرده اند مسیری که ما ده سال پیش آن را شروع و به سمت آن حرکت کرده ایم را باورپذیرتر کرده است.

در اینجا بحث مشابه سازی مطرح نیست، نوآوری های سایت مأموریت+ کاملا بکر و دست‌نخورده هستند و هنوز راه درازی برای درک آنها وجود دارد و قسمت بزرگی از آنها در نسخه‌ی سوم سایت مأموریت+ اجرا خواهند شد که در حال کار برای فراهم سازی زیرساختی قوی در مورد آن هستیم.

سایت مأموریت+ قرار است در راستای انجام فعالیت های خود و عمل به شعار درخشانش*مأموریت ما موفقیت شما است* و اکوسیستم و زیست بومی که سال هاست با مطالعه، تحقیق و پژوهش دقیق و عمیق در حال شکل‌دهی به آن هستیم مشکلات بسیاری را از ریشه حل کند، آینده‌ی درخشانی را رقم بزند و مرزهای علم و دانش را با ترکیب نوآوری، خلاقیت و فناوری فرسنگ ها به جلو ببرد.

همچنان پیش به سوی آینده

تاریخ پست: ۱۴۰۰/۳/۲۱

مطالب مرتبط:

مقر مأموریت+

ناحیه‌ی نوآوری شریف

کلمات کلیدی: زیست بوم خلاق، شتابدهنده، مراکز نوآوری، نواحی نوآوری، کارخانه‌ی نوآوری، صنایع نرم و خلاق، دانش‌بنیان

کمپین"دست های مهربان" سایت مأموریت+.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *