تاریخچه مأموریت+

تاریخچه‌ی سایت مأموریت+:

سایت مأموریت+ در تاریخ ۲۰۱۱/۱/۱۵ – ۱۳۸۹/۱۰/۲۵ راه اندازی شد، در اوایل یک سایت شخصی بود که محمد کارگر مزرعه ملا زندگی‌نامه خود را در آن قرار داد و عوامل موفقیتش را شرح داده بود و در بخشی از سایت به ارائه‌ی مطالب مفید در زمینه‌ی موفقیت در زندگی و کارآفرینی می پرداخت. پس از مدتی مخاطبان سایت از راه رسیدند، از آن استقبال کردند و عده ای سایت مأموریت+ را مورد حمایت قرار دادند؛ این امر باعث شد محمد کارگر در سال ۱۳۹۰ دو شرکت به نام های: “نامداران پارس ایساتیس” و “کمک یاران ایساتیس” در استان یزد تأسیس کند و فعالیت های کارآفرینی وی افزایش یابد.

%d8%aa%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%ae%da%86%d9%87-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%a3%d9%85%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%aa%d8%8c-%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a8-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af

قالب سایت:

در طول ۴ سال در قالب سایت تغییراتی داده نشد، چرا که بیشتر مخاطبان سایت از کاربری آن راضی بودند اما به درخواست تعداد زیادی از مخاطبان سایت مأموریت+ در سال ۱۳۹۳ بر این شدیم تا تغییراتی در قالب سایت لحاظ کنیم و مسیر سایت مأموریت+ را از یک سایت شخصی و سپس عمومی به یک سایت تخصصی در زمینه‌ی مأموریت شخصی زندگی خود و موفقیت تغییر دهیم که این مهم در سال ۱۳۹۴ انجام شد.

دوران طلایی:

شرکت های وابسته به سایت مأموریت+

اولین در ایران:

سایت مأموریت+ اولین سایت داخل ایران می باشد که توانست کمتر از “۸ ماه” از ورودش به فضای اینترنت در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۱۳ با حمایت برخی از مخاطبان خود دو شرکت تأسیس کند و روال عادی را تغییر دهد؛ پیش از این تنها شرکت ها، کسب و کارها و افراد مختلف برای خود سایت داشتند اما سایت مأموریت+ توانست کاملا برعکس فضای موجود برای خود دو شرکت تأسیس کند و هم اکنون دو شرکت وابسته به سایت مأموریت+ هستند.

شرکت نامداران پارس ایساتیس

شرکت کمک یاران ایساتیس

ریشه‌ی نام مأموریت:

مأموریت در لغت نامه دهخدا اینگونه تعریف شده است: “کاری که انجام آن از سوی مقامی واگذار و خواسته شده است”.

%d9%84%d9%88%da%af%d9%88%db%8c-%d9%85%d8%a3%d9%85%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%aa

لوگوی مأموریت+:

لوگوی مأموریت+ از رنگ های مختلفی تشکیل شده است و بیانگر این موضوع می باشد که آمادگی دارد در هر کجای کشور و جهان در کنار هر سلیقه و فرهنگی حضور داشته باشد و راه رسیدن به موفقیت، خوشبختی و سعادت را با ترکیب خلاقیت و نوآوری آموزش دهد. ما به تفاوت مخاطبانی که با مأموریت+ هستند اهمیت می دهیم؛ هر کسی، در هر کجا، با هر طرز فکری می تواند در مأموریت+ حضور داشته باشد و زندگی خود را به بهترین شکل ممکن بسازد. مثبت زرد رنگ ما تداعی‌گر خورشید می باشد که باعث روشنایی، بهبود و رشد جهان است. محمد کارگر که خود این لوگو را با رنگ بندی هایش طراحی کرده است می گوید: “در تلاشیم از هر کدام از رنگ های استفاده شده در لوگوی مأموریت+ برای شرکت ها و کسب و کارهای تخصصی زیرمجموعه‌ی سایت که در آینده تأسیس خواهیم کرد استفاده کنیم”. لوگوی مأموریت+ که هویت سایت را خلق کرده است تا جای امکان ساده طراحی شده و از پیچیدگی های غیر ضروری دور نگه داشته شده است تا در طول زمان ماندگار و پایدار باقی بماند. از تمام رنگ های استفاده شده در لوگوی مأموریت+ در رنگ آمیزی دفتر مرکزی سایت واقع در روستای اسلامیه استفاده شده است و این الگو برای شعب دیگر تکرارپذیر خواهد بود.

شعار سایت:

شعار سایت مأموریت+ از همان ابتدای تأسیسمأموریت ما موفقیت شما استبود و در آن تغییری داده نشده است. بنیانگذار مأموریت+ معتقد است: “نقطه ای که ما بر روی آن تمرکز کرده ایم موفقیت است و این موفقیت برای مردم و کسب و کارها می باشد که در تلاش هستیم در بخش های مختلف سایت مأموریت+ و اکوسیستم آن، کاربران*مخاطبین و اعضای مأموریتی* را در ابعاد مختلف زندگی به موفقیتی پایدار و درحال رشد برسانیم. تمرکز اصلی ما بر روی موفقیت مردم و کمک به پیدا نمودن مأموریتشان در زندگی می باشد. دلیل دیگر انتخاب این شعار آن است که دو کلمه‌ی مأموریت و موفقیت که برای ما بسیار مهم هستند در آن قرار دارند و فلسفه‌ی وجودی سایت را بیان می کنند”.

همچنین “مأموریت ما موفقیت شما است” تنها شعار و هدف سایت مأموریت+ نیست بلکه بسیاری می توانند در راستای عمل به این شعار ارزشمند در کنار ما باشند تا با همکاری اثرگذار به مردم و جامعه خدمات ارزشمندی ارائه نماییم و مشکلات بسیاری را به شکل صحیح حل کنیم.

%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8%b1-%d8%a7%d8%b5%d9%84%db%8c-%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a8-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%a3%d9%85%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%aa

تصویر اصلی قالب سایت:

در تصویر اصلی قالب سایت تغییری داده نشده است، ما در قالب سایت که کره‌ی زمین نمایش داده شده است می خواستیم مخاطبین مأموریت+ به تفکر عمیق‌تری در زندگی برسند و همان تصویر قالب قبل را با وسعت بیشتری در قالب جدید اعمال کردیم؛ دستی که در تصویر در حال زیباتر نمودن کره‌ی زمین است می تواند دست هر انسانی باشد که مأموریت خود را در زندگی پیدا کرده است و در حال انجام آن است تا زمین را زیباتر کند و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل نماید.

هم اکنون سایت مأموریت+ در روستای اسلامیه، استان یزد توسط محمد کارگر مزرعه ملا و سید محمد جلیلی که در سال ۱۳۹۳ به جمع تیم سایت مأموریت+ پیوست مدیریت و هدایت می شود.

روابط عمومی مأموریت+.

کمپین"دست های مهربان" سایت مأموریت+.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *