استاندارد مأموریت+

کالاها و خدماتی که سایت مأموریت+ آنها را تأیید می کند آرم استاندارد مأموریت+ را می گیرند. این استاندارد تنها برای کالاها و خدمات شرکت ها و کسب و کارهای حال و آینده‌ی وابسته به مأموریت+ می باشد که در اکوسیستم مأموریت+ در حال فعالیت هستند. روال کار به این صورت است که قبل از تأیید صلاحیت شرکت ها و کسب و کارها برای قرار دادن آرام استاندارد مأموریت+ بر روی کالا یا خدمات خود، کالا یا خدمات و محیط کار شرکت ها و کسب و کارهای فعال در اکوسیستم مأموریت+، مورد بررسی کارشناسان بخش استاندارد مأموریت+ قرار می گیرند تا خصوصیاتی را که برای سایت مأموریت+ اهمیت دارند را داشته باشند و ۱۵ بند قوانین استاندارد مأموریت+ را رعایت کرده باشند، سپس از فیلتر نظارتی ما عبور کرده و پس از تأیید کارشناسان مبنی بر رعایت قوانین، مجاز هستند از آرم استاندارد مأموریت+ بر روی کالاها و یا خدمات خود استفاده نمایند.

تنها کالاها و خدماتی که از فیلتر قوانین استاندارد مأموریت+ عبور نمایند مجاز هستند آرم استاندارد مأموریت+ را دریافت کنند و این قوانین به شرح زیر می باشند:

۱- رعایت موارد بهداشتی، ایمنی، توجه به کارکنان در رأس امور باشند.

۲- تمام افراد فعال در کسب و کار برخورد مناسب و با احترامی با مشتریان و افرادی که به کسب و کار مراجعه می کنند داشته باشند.

۳- کالا یا خدمات نیاز اساسی را برطرف کند و در زندگی شخصی، خانوادگی، کاری و اجتماعی افراد جامعه تأثیر مثبتی ایجاد نماید.

۴- کالا یا خدمات باید در سلامت جسمی، روحی و فکری افراد تأثیرگذار باشد.

۵- کالا یا خدمات توانایی رقابت با نمونه های خارجی را داشته باشد، همچنین کیفیت و ایمنی کالا یا خدمات بهتر از رقبا باشد.

۶- کالا یا خدمات قیمت مناسب تری نسبت به نمونه های محصولات مشابه رقبای خود مخصوصا رقبای خارجی در بازار را داشته باشد.

۷- ایده های جدید، خلاقیت و نوآوری در کالا یا خدمات وجود داشته باشد.

۸- این پتانسیل در کالا یا خدمات وجود داشته باشد که بتواند اشتغال‌زایی پایدار و در حال رشدی را ایجاد نماید.

۹- کالا یا خدمات قابلیت گسترش فروش در سراسر کشور و کشورهای دیگر*صادرات* را داشته باشد.

۱۰- تا حد امکان در تولید کالا یا خدمات از مواد اولیه و یا امکانات داخلی کشور استفاده شده باشد.

۱۱- در تولید کالا یا خدمات تا حد ممکن آسیبی به محیط زیست وارد نشده باشد.

۱۲- شرکت و یا کسب و کار باید در تلاش باشد رهبری بازار از لحاظ “برند، محصول یا خدمات” را در دست بگیرد و در برندسازی کالا و خدمات با علم روز به پیش برود. همچنین برای آشنایی و شناخت برند کالا یا خدمات نزد مردم تلاش هوشمندانه ای شود و از تمام ابزار و دانش روز در این بخش استفاده شود.

۱۳- زیبایی ظاهری، دوری از پیچیدگی های غیر ضروری و سادگی استفاده از کالا یا خدمات برای عموم مردم باید حتما مورد توجه قرار بگیرند و اجرا شده باشد.

۱۴- هر ماه ۱۰% از سود نهایی فروش کالا یا خدمات در اختیار بخش مسئولیت اجتماعی سایت مأموریت+ قرار بگیرد.

۱۵- نظرات، انتقادات، پیشنهادات و ایده های مخاطبین و مشتریانِ کالا یا خدمات مورد توجه قرار گیرند و به ثبت برسند، مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیرند تا اگر احیاناً نقطه ضعفی وجود دارد برطرف شود و مشتریان رضایت کافی را از کالا یا خدمات داشته باشند.

بر طبق این قوانین هر ماه به صورت سرزده نظارت های دقیقی از طرف کارشناسان بخش استاندارد مأموریت+ انجام می گیرد تا کالاها یا خدمات شرکت ها و کسب و کارهای حال و آینده وابسته مأموریت+ طبق استاندارد مأموریت+ به پیش بروند.

توجه: تمام تلاش مدیران شرکت ها و کسب و کارهای حال و آینده‌ی وابسته به مأموریت+ باید در راستای قوانین استاندارد مأموریت+ باشد تا با رعایت این قوانین بتوانند استاندارد مأموریت+ را برای کالاها یا خدمات خود دریافت کنند تا خدمات ارزشمندی را به مخاطبین و مشتریان خود ارائه نمایند.

منبع:

روابط عمومی مأموریت+