بخش آی تی و طراحی وب سایت

متفاوت در فضای اینترنت حضور داشته باشید و دیده شوید.

مشاوره رایگان در زمینه طراحی “سایت، پرتال، فروشگاه اینترنتی و…” برای انواع “کسب و کار، سازمان، موسسه، شخص”؛ همچنین بهینه سازی، پشتیبانی و امنیت، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی وب سایت، کسب و کار و برند شما در فضای اینترنت.

برای افراد و مدیران کسب و کارهایی که می خواند متفاوت و تأثیرگذار در فضای اینترنت حضور داشته باشند و دیده شوند.

ایجاد کسب و کار در خیابان ۵۵ میلیونی کاربران اینترنت در کشور:

اینترنت مرزها را شکسته و کسب و کار را برای ما فرامرزی کرده است. طبق آمار منتشر شده توسط مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت در سال ۱۳۹۴، از جمعیت ۷۵ میلیون نفری در کشور ۵۵۵۶۴۸۲۰ نفر کاربر اینترنت هستند که ۲۴ میلیون نفر از طریق اپراتورهای تلفن همراه به اینترنت متصل می باشند و میانگین سنی کسانی که در کشور از اینترنت استفاده می کنند به دلیل جمعیت جوان کشورمان زیر ۳۰ سال است و همچنین با توجه به آخرین آمار جهانی اینترنت تا ۲۹ ژوئن ۲۰۱۴ حدود ۲۹۲۳۶۷۲۷۴۲ کاربران اینترنت در جهان وجود دارد که نشان می دهد تقریبا دو چهارم از جمعیت جهان از اینترنت استفاده می کنند. هم اکنون نیز بیش از ۱۰۰ کشور در اینترنت به تبادل اطلاعات، اخبار و نظرات می پردازند.

 این فرصت و پتانسیل بسیار خوبی برای کسب و کار شما، ایجاد یک کسب و کار و یا وب سایت شخصی در اینترنت برای شما می باشد که تخصصی دارید و می خواهید خود، کسب و کار، برند، محصولات و تخصص خود را به مخاطبین و مشتریان احتمالی و نهایی خود معرفی نمایید تا در نهایت فروش خود را به صورت چشمگیری افزایش دهید.


چرا حضور در فضای اینترنت رشد چشم گیری دارد؟

نفوذ فناوری در دنیا و در کشور ما به صورت چشمگیری دیده می شود و پیش بینی شده است که این رشد در سال های آینده نیز ادامه خواهد داشت، ما نیز در شرکت نامداران به این رشد امیدواریم و آن را مثبت ارزیابی می کنیم. اینترنت رسانه ای با توان بسیار گسترده و بالاست، اما کسب و کارها و افراد کمی توانسته اند از آن به بهترین شکل استفاده نمایند و در جهت مقاصد خود آن را به کار گیرند. آسانی استفاده از اینترنت و در دسترس بودن آن برای همه در هر زمان “۲۴ ساعت شبانه روز” یکی از موارد این رشد است. اینترنت را می توان تنها با یک گوشی تلفن هوشمند یا کامپیوتر با یک سیم کارت یا مودم در اختیار داشت و از خدمات گسترده آن استفاده مفید برد. اینترنت مکانی است که افراد با استفاده از آن می توانند محصول*کالا یا خدمات* خریداری کنند، به تبادل اطلاعات بپردازند و به پژوهش های ارزشمند دسترسی داشته باشند. اینترنت باعث شده است تا خریدها آسان شود و تنوع بیشتری از کالاها یا خدمات را کاربران اینترنت در اختیار داشته باشند و از صرف زمان زیاد در ترافیک و یا مسافت های زیاد دور شوند. در کشور ما نیز استقبال چشم گیری از اینترنت شده است و همانطور که ذکر شد بیش از ۵۵ میلیون نفر از اینترنت استفاده می کنند و این رشد همچنان ادامه دارد. شبکه جهانی وب یکی از جدیدترین خدمات اطلاع رسانی در دنیای اینترنت است که نسبت به دیگر ابزارها و وسایل، اینترنت رشد و گسترش بیشتری پیدا کرده است، بسیاری از صاحب نظران عقیده دارند که شبکه جهانی وب با ارائه ی تصاویر گرافیکی، رنگی، فیلم، صوت و متن به همراه پیام های فرا متنی از دلایل رشد روز افزون اینترنت است.


ضرورت حضور کسب و کارها و افراد متخصص در اینترنت:

طبق آماری که در بالا به آن اشاره کردیم امروزه میلیون ها نفر از اینترنت استفاده می کنند و یکی از کاربردهایی که از آن بهره می برند این است که برای یافتن کالاها یا خدمات مورد نیاز خود در اینترنت به جستجو و دریافت اطلاعات می پردازند که در نتیجه  این جستجوهای اینترنتی به خرید می انجامد. به نظر شما می توان از این خیابان شلوغ و پُر رفت و آمد صرف نظر کرد و شعبه مجازی کسب و کار خود را در آن برپا نکرد!؟. اینترنت مکان مناسبی برای حضور شما و کسب و کارتان است، تفاوتی نمی کند به چه کاری مشغول هستید و چه تخصصی دارید. می توانید حتی بدون داشتن مکان تجاری، مغازه و یا شرکت نیز وب سایتی برای خود داشته باشید و با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی در آن، اقدام به فروش اجناس خود و یا دیگران نمایید.

اگر شرکت یا کسب و کاری از اینترنت استفاده نکند و به روز نباشد شهرت خود را زیر سوال می برد و داشتن وب سایت نقش مهمی در موفقیت یک کسب و کار دارد. در این فضا کوچک ترین کسب و کارها و یا بزرگترینشان می توانند در اینترنت حضور داشته باشند و با یک استراتژی درست باعث رونق بخشیدن بیش از پیش به کسب و کارشان شوند و آن را جهانی کنند چرا که مخاطبان تنها چند کلیک با شما فاصله دارند و هیچ محدودیت مکانی، زمانی و فاصله طولانی بین شما با کاربران و مشتریانتان وجود نخواهد داشت و سایت شما یک شعبه بین المللی برای شما و کسب و کارتان است و بعد از حضور در اینترنت سودآوری و درآمدزایی شما بیش از پیش می شود. اگر شما یک وب سایت حرفه ای داشته باشید و از طریق آن به معرفی محصولات، خدمات یا تخصص خود بپردازید نه تنها مشتریان قبلی خود را حفظ می کنید بلکه مشتریان جدیدتری نیز پیدا خواهید کرد و آنها از طریق وب سایت با شما آشنا می شوند و در نهایت با شما تماس خواهند گرفت؛ با این روش ارزان تر و سریع تر از رسانه های دیگر با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کنید، پیام هایتان را انتقال می دهید و همیشه در دسترس آنها خواهید بود و وب سایت شما ۲۴ ساعت شبانه روز برای شما بازاریابی، تبلیغات و فروش انجام می دهد. همچنین مشتریان در صورت رضایت از کیفیت محصولات یا خدمات شما برایتان به صورت خود جوش تبلیغات خواهند کرد و در طول زمان اندکی محصولات و تخصص شما در کل یک شهر، کشور و یا حتی جهان معرفی خواهند شد.

امکان اینکه رقبای شما نیز در اینترنت باشند و یا در فکر حضور در این فضا باشند وجود دارد، پس چه بهتر که از قافله عقب نمانید. در وب سایت خود می توانید از مخاطبانتان در مورد محصولاتی که دارید نظر سنجی کنید و یا محصول جدید خود را به مشتریانتان معرفی کرده و از آنها نظر بخواهید و یا وجود خود یا کسب و کارتان را به اطلاع دیگران برسانید. اگر دیگران ندانند شما هم در بازار هستید چگونه با شما ارتباط برقرار کنند و یا از محصول و خدمات شما استفاده نمایند!؟. در اینترنت حتی بسیاری از کسب و کارهای در حال ورشکستگی با راه اندازی وب سایت توانسته اند، بقای خود را تضمین نمایند، زیرا تعداد فروش آنها از این طریق چندین برابر شده است. داشتن وب سایت برای یک کسب و کار مانند داشتن یک کاتالوگ تبلیغاتی اما با مزایای فراوان تر نسبت به آن است. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون برای معرفی محصولات باشد اما یک وب سایت می تواند از تصاویر، متون، فیلم و حتی یک فایل صوتی و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابراین امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را به شما می دهد. طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه بالایی دارد اما برای طراحی وب سایت و نگهداری آن کافیست هزینه ای بسیار پایین پرداخت شود و حتی با داشتن یک وب سایت داینامیک در هر زمان که بخواهیم بدون هیچ هزینه جانبی می توانیم آن را ویرایش کنیم و در طول زمان هزاران و یا میلیون ها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند. طبق آمار یکی از مراکز تحقیقاتی آمریکا ۵۲ درصد از کسب و کارها وب‌سایتی از خود ندارند درحالی که در ایران این درصد به مراتب بیشتر می‌باشد و این فرصت مناسبی برای شما و کسب و کارتان است که به فکر رشد و توسعه آن هستید.


کسب و کارهای موفق در اینترنت:

تعداد کسب و کارهایی که از پتانسیل اینترنت استفاده مفید برده اند و به موفقیت های چشم گیری دست یافته اند کم نیست؛ سایت هایی همچون: آی بی، آمازون، علی بابا، دی جی کالا،۵۰۴۰ و… نمونه های موفقی از حضور در اینترنت می باشند، اما باید توجه داشت که موفقیت آنها شانسی نبوده است بلکه بسیاری از مسائل مهم را مد نظر داشته اند که در ادامه با آنها آشنا می شوید.


چرا خریدهای اینترنتی رو به رشد هستند؟

دلایل خرید در فضای مجازی:

در اینترنت تنوع بیشتری از محصولات وجود دارد که حق انتخاب را برای مشتریان بیشتر می کند. وقتی افراد از یک سایت دیدن می کنند، می توانند اطلاعات فراوانی نسبت به مشخصات محصول، اطلاعات خرید و غیره به دست آورند. همچنین می توان این اطلاعات را فورا در اختیار دیگر افراد نیز قرار دهند و آنها را نیز به خرید محصول شما تشویق کنند.

در اینترنت محصولات قیمت مناسب تری نسبت به بازار سنتی دارند.

صرفه جویی در زمان و هزینه برای رفت و آمد “مسافت زیاد، دوری از ترافیک و شلوغی شهرها” یکی دیگر از دلایل خرید از اینترنت و سایت های اینترنتی می باشد.

همچنین محصول سریعتر به دست خریدار می رسد.


وب سایت چیست؟

وب سایت فضای اختصاصی برای یک کسب و کار و یا شخص است و از مجموعه ای از صفحات مرتبط با یکدیگر تشکیل شده است که اطلاعات مختلفی را در اختیار بیننده آن قرار می دهد. این اطلاعات مرتبط با فعالیت کسب و کار یا شخصی است که وب سایت به او تعلق دارد.


اینترنت چیست؟

اینترنت سامانه ارتباطی جهانی است که از به هم پیوستن شبکه های رایانه ای در اقصی نقاط کره  یزمین تشکیل شده است. در این سامانه ی جهانی شبکه های رایانه ای به واسطه ی یک سری از پروتکل ها یا قراردادهای استاندارد به هم ارتباط پیدا می کنند. به عبارتی دیگر اینترنت شبکه ای می باشد که از میلیون ها شبکه خصوصی، عمومی، دانشگاهی، تجاری و دولتی در اندازه های محلی و کوچک تا جهانی و بسیار بزرگ تشکیل شده است که با آرایه وسیعی از فناوری الکترونیکی و نوری به هم متصل گشته اند.


تفاوت اینترنت با وب سایت:

اینترنت فضایی است که وب سایت ها در آن حضور دارند و وب سایت ها برای ارتباط از شبکه اینترنت استفاده می کنند. وب سایت ها در لایه های بالای اینترنت قرار می گیرند و زیرساخت دسترسی به آنها متصل بودن به شبکه جهانی یعنی اینترنت می باشد.


تفاوت وب سایت با وبلاگ و پروفایل در شبکه های اجتماعی در چیست؟

برخی بر این باور هستند که با داشتن پروفایل در شبکه های اجتماعی و وبلاگ، دیگر نیاز به وب سایت ندارند و این کاملا اشتباه است. شما باید بتوانید از طریق پروفایل و صفحات خود در شبکه های اجتماعی و وبلاگ مخاطبین بیشتری جذب کنید و آنها را به سمت وب سایت خود هدایت نمایید. پروفایل شما در شبکه های اجتماعی و داشتن وبلاگ به شما کمک می کنند که مخاطبین بیشتری را با خود آشنا کنید و آنها را به سمت وب سایت خود جذب نمایید، اینگونه گامی مهم در اعتمادسازی بیشتر نزد مخاطبین و مشتریان احتمالی و نهایی آینده خود بر می دارید و آنها با اطمینان بیشتری به شما اعتماد می کنند و آمادگی بیشتری برای خرید از شما دارند.


معایب وبلاگ و پروفایل در شبکه های اجتماعی چیست؟

“هیچ ارزانی بی علت نیست” در اینجا باید گفت:”هیچ رایگان بودنی بی علت نیست”. به علت رایگان بودن وبلاگ و پروفایل در شبکه های اجتماعی، هر روز میلیون ها از آنها ایجاد می شود و سن و سال خاصی را هم نمی شناسد، ترافیک بالاتری دارند و چون رایگان می باشند شخصی تر و غیر رسمی تر هستند. سرویس وبلاگ اغلب به کندی عمل می کنند و به صورت مستقیم امکان آپالود وجود ندارد. از نظر امنیت نیز وبلاگ و پروفایل در شبکه های اجتماعی امنیت کمتری دارند و از نظر دیگران از اعتبار کمتری برخوردار هستند. یکی دیگر از مشکلات وبلاگ ها و پروفایل ها این است که اگر صاحبان اصلی آنها با مشکلاتی مواجه شوند و یا به علت مسائل فنی وب سایت شان با مشکل مواجه شود، تمام پروفایل ها و وبلاگ های متصل به آدرس اصلی وب سایت نیز با مشکل مواجه می شوند، حتی اگر افرادی که وبلاگ و پروفایل دارند در آن مشکل دخالتی نداشته باشند و به قول معروف تر و خشک با هم می سوزند. در بیشتر مواقع در وبلاگ تبلیغات عنصر جدایی ناپذیر آنها می باشد و تعداد صفحاتی که می توان در وبلاگ ایجاد کرد محدود است. انعطاف پذیری وبلاگ ها و پروفایل ها در شبکه های اجتماعی نیز یکی دیگر از نقاط ضعف آنهاست و مطالب بر اساس تاریخ زیر هم قرار گرفته می شوند، اما در وب سایت می توانیم در هر کجا مطالب، عکس، فیلم و… که می خواهیم را به هر شکلی که مورد نظرمان است قرار دهیم و انعطاف پذیری بالایی را در نوآوری و خلاقیت برای ما فراهم می کند که نتیجه ی آن تحت تأثیر قرار دادن مخاطبین و مشتریان احتمالی و نهایی می باشد.


مزایای وب سایت:

وب سایت، امکان حضور هر کسب و کار یا شخصی را در شبکه اینترنت فراهم می کند. مهم ترین مورد از مزایای وب سایت این است که دارای اعتبار می باشند و به شما و کسب و کارتان اعتبار می دهد و همچنین سرعت بالاتر و امکان آپالود مستقیم نیز در وب سایت وجود دارد. موتورهای جستجو در اولویت خود کاربران اینترنت را به وب سایت ها متصل می کنند. می توانید به راحتی در هر ساعت از شبانه روز تمامی نظرات کاربران را بگیرید و در فرصت مناسب به آنها پاسخ دهید. تبلیغات را نیز می توان با محدودیت زمانی در وب سایت قرار داد و مدیریت کرد، در صورت تمایل از این طریق می توان با قرار دادن تبلیغات دیگران در وب سایت خود کسب درآمد نمود و یا اصلا تبلیغاتی در وب سایت خود نگذاشت. وب سایت را می توان با هزینه بسیار کم به روز رسانی کرد، همچنین می توانید هر تعداد محصولی که دارید را به بهترین شکل معرفی کنید و توضیحات کامل و جامعی از آنها در اختیار کاربرانتان قرار دهید؛ در کنار این موضوع می توانید اخبار و اطلاعات ضروری خود را در هر زمان که تمایل داشتید به کاربرانتان انتقال دهید. همچنین دیگر نیاز به صرف هزینه زیاد برای تبلیغات در تلویزیون، رادیو و مجلات را نیز ندارید. در وب سایت صدای مخاطبین خاص و عام خود را می شنوید و با آنها ارتباط دو سویه قوی برقرار می کنید چرا که یک وب سایت با کارایی خوب: منشی، فروشنده، بازاریاب، کارشناس مجازی و …در جهان برای شماست. می توانید تمام محصولات خود را به نمایش بگذارید بدون اینکه دغدغه داشتن فضای فیزیکی زیادی را داشته باشید، همچنین می توانید برای هر یک از محصولات خود توضیحات کامل و جامعی را بنویسید، تا مخاطبین بر حسب علاقه و نیاز خود آنها را مطالعه کنند و در صورت تمایل آنها را از طریق سایت شما خریداری نمایند و از این طریق بدون وجود هیچگونه واسطه ای محصولات خود را به صورت مستقیم، با قیمتی مناسب تر به دست مشتری برسانید. همچنین می توانید به خوبی خود را معرفی کنید و با مخاطبین خود ارتباط اثرگذاری برقرار نمایید و صدای مخاطبین خود را همیشه بشنوید.

نکته: طراحی مناسب یک سایت می تواند باعث جلب توجه مخاطبین و ایجاد علاقه نسبت به کسب و کار، برند و محصولات شما شود.


از زمان به وجود آمدن وب سایت ها آنها چه تغییراتی تا کنون داشته اند؟

هر چیزی به مرور زمان متحول می شود، همانطور که در اوایل تلویزیون ها همانند جعبه های بزرگی بودند، با تصاویر سیاه و سفید، اما اکنون خیلی متحول شده اند: به صفحات تخت و باریک با وزن کمتر، با وضوح تصویر و رنگ فراوان و ده ها امکانات دیگر که هنوز هم در حال بهتر شدن هستند. در اینترنت، وب سایت ها نیز با تحولاتی روبه رو بوده اند و تا کنون سه نسل را پشت سر گذاشته اند و هنوز هم نسل های بعدی در راه هستند که باید منتظر آینده بود.

۱- نسل اول: در اولین نسل از وب سایت ها کاربران تنها می توانستند وب سایت ها را مشاهده کنند و امکان تغییرات و ایجاد محتوا در آنها را نداشتند. اطلاعات تنها توسط مدیران وب سایت ها بر روی آنها قرار می گرفت. امروزه هنوز این نسل از وب سایت ها با توجه به اینکه موج سوم و نسل هوشمند وب سایت ها در جهان عرضه شده اند، در بین کسب و کارهایی با ساختار قدیمی رواج دارند.

۲- نسل دوم: زمانی که این مهم مطرح شد که کاربران نیز می توانند در محتوای سایت نقش داشته باشند و تغییراتی ایجاد و مطالبی را به ثبت برسانند این نسل از وب سایت ها به وجود آمدند؛ این نسل از وب سایت ها را وب سایت های مشارکتی نیز می گویند، زیرا در ویرایش و نگارش محتوا هم مدیران و هم کاربران دخالت دارند. در این نسل فناوری های خوبی برای صفحات وب سایت طراحی شد. از این نمونه فناوری آجاکس “Ajax” که فناوری برای بهبود در بالا آمدن صفحه و آپلود آن بدون بارگذاری کل صفحه بود، این نسل نسل رایج اکثر سایت هایی که ما با آنها سرکار داریم و از آنها استفاده کرده ایم می باشند.

۳- نسل سوم: نسل سوم که در سال های اخیر مهندسین فناوری اطلاعات برای سایت خود به سمت آن رفته اند، تولید وب سایت های هوشمند است که بتوانند مخاطب خود را بشناسند و با آنها ارتباط برقرار کند. وب سایت های تعریف شده در این نسل باید بتواند با توجه به سلیقه و علایق کاربر مطالب و محتوا را در اختیار آنها قرار بدهد و مطابق سلیقه کاربر تغییر کند؛ ولی استفاده از این وب سایت ها هنوز همه گیر نشده و تعدادی کمی از این وب سایت ها در جهان می توانیم مشاهده کنیم. در برنامه نویسی این وب سایت ها از تکنولوژی هوش مصنوعی استفاده شده است و می توان گفت اختراع این تکنولوژی باعث به وجود آمدن این ایده در طراحی وب سایتها شده است.


تعرفه طراحی وب سایت:

هزینه طراحی وب سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد که دو عامل مهم: “استفاده از نرم افزارهای آماده” و یا “وب سایت اختصاصی” می باشند.

استفاده از نرم افزارهای آماده باعث کاهش هزینه می شود اما معایبی نیز دارد مانند: مشابه بودن با سایت های دیگر، انعطاف پذیری کمتر، هزینه تغییرات بالا و…

اما اگر می خواهید یک وب سایت اختصاصی داشته باشید ممکن است هزینه پیاده سازی، کمی بالاتر از نرم افزارهای آماده باشد اما مزایای بیشتر دارد مانند: امنیت بالا، انعطاف پذیری بیشتر، هزینه تغییرات کمتر، گستردگی بیشتر، سرعت بالاتر، تفاوت داشتن با سایر سایت ها و…

اگر می خواهید کسب و کار خود را جهانی کنید، یا می خواهید کسب و کاری را شروع کنید و یا اینکه تخصصی دارید که برای دیگران مفید است چه بهتر که شعبه ای از آن را در یک خیابان ۵۵ میلیون نفری در کشور ایجاد کنید، یک وب سایت اختصاصی و حرفه ای داشته باشید، متفاوت در فضای اینترنت حضور داشته باشید و دیده شوید.


پیشنهاد ما به شما:

“هر کسی را بهر کاری ساختند”

طراحی وب سایت یک کار تخصصی و حرفه ای می باشد، نیاز به افراد ماهر دارد، از عهده افراد عادی بر نمی آید و مسائل فنی زیادی باید رعایت شوند. برای مثال: ثبت دامنه استاندارد، طراحی قالب وب سایت، امنیت وب سایت، رعایت اصول داشتن یک سایت کاربرپسند، شناسایی سایت شما به موتورهای جستجو”سئو” برای قرار گرفتن در نتایج اول موتورهای جستجو که باعث بالا رفتن بازدید سایت و افزایش ترافیک سایت شما می شود که هر چه مخاطبین بیشتری در سایت خود داشته باشید مشتریان بیشتری خواهید داشت و…. همه ی این موارد مهم را به ما بسپارید، متخصصین طراحی وب سایت، در شرکت نامداران پارس ایساتیس به خوبی از عهده ی این کارها برمی آیند و در آخر شما را شگفت زده خواهند کرد.

در دنیای اینترنت سایت هایی که غیر استاندارد طراحی می شوند زیاد هستند و اینگونه سایت ها نمی توانند مخاطبین را آنطور که باید جذب کنند و برای خود صاحبان سایت ها نیز مشکلاتی را به وجود می آورند چرا که با استانداردهای روز طراحی نشده اند. تیم طراحی و پشتیبانی وب سایت، در شرکت نامدارن پارس ایساتیس متشکل از جوانان تحصیل کرده در رشته آی تی می باشند که متخصص در حوزه ی وب و فناوری اطلاعات هستند، به اصول برنامه نویسی، سئو و طراحی سایت و… آشنا بوده و کار خود را به خوبی بلد هستند. مأموریت ما در “بخش طراحی و پشتیبانی وب سایت” شرکت نامداران پارس ایساتیس حضور متفاوت و حرفه ای شما و کسب و کارتان در فضای اینترنت است تا باعث موفقیت و پیشرفت شما شویم تا از رقبای خود عقب نمانید بلکه از آنها جلو بزنید. شما باید یک وب سایت استاندارد و به روز داشته باشید تا بتوانید مخاطبین خود را جذب کنید و این کار تخصص “تیم طراحی و پشتیبانی وب سایت” شرکت نامداران پارس ایساتیس است. ما آنچه شما مد نظر دارید را در وب سایت قرار می دهیم و در کنار این موضوع استانداردهای طراحی یک وب سایت حرفه ای را در آن می گنجانیم تا متفاوت در فضای اینترنت حضور داشته باشید و به خوبی و حرفه ای دیده شوید.

بگذارید یک حقیقت را نیز به شما بگوییم:

وب سایتی که ما آن را برای شما طراحی می کنیم بهترین تبلیغ برای کار ما است و فردی که از سایت شما خوشش می آید می تواند مشتری بعدی ما باشد، بنابراین ما یکی از بهترین سایت ها را برای شما خلق می کنیم.

ما در شرکت نامداران پارس ایساتیس تأکید می کنیم که حرفه ای عمل کنید و کار خود را به تیم متخصص ما بسپارید. به خاطر دارید که در بالا برخی از وب سایت های موفق را نام بردیم و گفتیم: “موفقیت آنها شانسی نبوده است بلکه بسیاری از مسائل مهم را مد نظر داشته اند؟”. مثلا: برای ثبت دامنه سایت باید تا حد ممکن از حروف و کلمات کمتری استفاده شود، چرا که این کار می تواند آدرس وب سایت شما را در خاطر دیگران ماندگار کند. سایت شما باید امنیت بالایی داشته باشد و تا حد امکان سبک و ساده طراحی شود تا مانند سایت مأموریت+ سرعت بالایی در باز شدن صفحات مختلف خود داشته باشد. طراحی سایت‌ها نیز به سمت‌وسویی رفته تا کاربران هرچه آسان‌تر بتوانند جستجو کند، بیاموزند، سرگرم شوند و یا خرید کنند. امروزه، سادگی و حتی دوستانه بودن پایه و اساس طراحی بیشتر سایت‌هاست و به قول استیو جابز که گفته لئوناردو داوینچی را سر لوحه ی کار خود قرار داد: “سادگی، نهایت پیچیدگی است”. همچنین وب سایت شما نه تنها باید در رایانه ها شخصی به خوبی عمل کند، بلکه باید در تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها نیز به خوبی باز شود و کارایی داشته باشد. قالب سایت هم یکی دیگر از بخش های مهم سایت است که باید به خوبی طراحی شود. متخصصین “بخش طراحی و پشتیبانی وب سایت” شرکت نامداران پارس ایساتیس به خوبی این موارد و بسیاری از موارد مهم دیگر را در نظر دارند. با همراهی ما یکی از بهترین وب سایت ها را در فضای اینترنت برای خود و کسب و کارتان خواهید داشت.


مهم ترین ویژگی هایی که ما برای طراحی وب سایت شما آنها را مد نظر داریم موارد زیر می باشد:

طراحی و پشتیبانی یک وب سایت استاندارد و کاربردی، به روز، قالب و گرافیک زیبا و اختصاصی، زیبا، کاربرپسند، متفاوت و حرفه ای که کیفیت بالایی دارد و آخرین تکنیک های طراحی وب سایت در آن لحاظ شده است.

امنیت بالای وب سایت و پشتیبانی از آن

معماری صحیح بخش های مختلف سایت

سازگار با انواع گوشی های تلفن هوشمند و تبلت

سرعت بالا در بارگزاری صفحات وب سایت

بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو”کلمات کلیدی و ارتباط معنایی”

به روز رسانی در فواصل زمانی مختلف

طراحی بخش های مختلف برای ارتباط مناسب و اصولی با کاربران و مشتریان

بخش های: گالری فیلم و عکس، منوی اصلی چند مرحله ای، فروشگاه اینترنتی، تماس با ما، جستجو در سایت و…

جمع بندی:

فضای اینترنت که امروز در اختیار شما قرار گرفته هنوز جای پیشرفت فراوانی دارد، خصوصا در کشورمان که استقبال خوبی از آن شده است. اگر شما در هر زمینه ای کسب و کار و یا تخصصی دارید، می توانید با ایجاد یک وب سایت، خود و تخصصتان را به دیگران معرفی کنید و فروش خود را آغاز و یا بالاتر ببرید. دنیای امروز، دنیای رقابت است، دنیای بهترین و متفاوت ترین هاست، مردم تمایل دارند به سمت متخصص ها، حرفه ای ها و متفاوت ها بروند و از آنها کمک بگیرند. ما در بخش طراحی و پشتیبانی وب سایت در شرکت نامداران پارس ایساتیس این فضا را برای شما ایجاد کرده ایم تا برای خود یک وب سایت متفاوت داشته باشید و به سمت بهترین شدن و حرفه ای شدن گام بردارید. باز متذکر می شویم: اینترنت فضایی است که میلیاردها نفر از سراسر جهان در آن حضور دارند، در کشور ما بیش از ۵۵ میلیون نفر کاربر اینترنت هستند،

سهم شما از این بازار ۵۵ میلیونی چقدر است؟

اگر تمایل به داشتن یک وب سایت حرفه ای برای خود یا کسب و کارتان دارید می توانید در فرم زیر اطلاعات خود را تکمیل نمایید تا متخصصین ما در بخش طراحی و پشتیبانی وب سایت با شما تماس بگیرند.

مشاوره رایگان:

جهت مشاوره رایگان در زمینه طراحی وب سایت و پشتیبانی آن می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۳۶۴۸۶۰۵ تماس بگیرید و یا فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.


فرم سفارش یا پشتیبانی وب سایت:

لطفا اطلاعات شخصی خود را صحیح وارد کنید، در صورتی که اطلاعات شما صحیح نباشد ما نمی توانیم کارهای قانونی مالکیت وب سایت و دامنه اینترنتی شما را انجام دهیم.


  نام شما "الزامی"

  آدرس پست الکترونیکی شما "الزامی"

  تلفن همراه

  چه وب سایتی مد نظرتان است؟
  برای مثال: وب سایت برای شرکت، موسسه، پرتال، فروشگاه اینترنتی، وب سایت شخصی، شبکه اجتماعی، وب سایت خبری و...

  در چه زمینه ای می خواهید وب سایت داشته باشید؟
  مثال: می خواهید در وب سایت خود به چه کاری مشغول شوید؟ در چه زمینه ای تخصص دارید؟، فروش؟، نوشتن؟ اطلاع رسانی؟

  چه نوع سبک طراحی و ترکیب رنگی را می پسندید؟

  توضیح بیشتر و آدرس اینترنتی نمونه وب سایت هایی که مورد پسندتان هستند را نیز در فرم زیر می توانید بنویسید

  روال کار طراحی وب سایت در شرکت نامداران پارس ایساتیس:

  قبل از هر چیز شما خواسته ها و نیازهای خود را مشخص می کنید و آنها را در فرم بالا در اختیار ما قرار می دهید، بعد کارشناسان ما آنها را بررسی کرده و با شما تماس می گیریم و هماهنگی های لازم را انجام می دهیم. سپس ما بر طبق نیاز شما شروع به طراحی وب سایت می کنیم، پس از ثبت دامنه برای سایت شما، متخصصین ما آماده می شوند تا قالب سایت شما را طراحی کنند. پس از طراحی قالب سایت، شما مطالب، عکس ها و… بخش های مورد نظر را برای ما ارسال می کنید تا آنها را در سایت شما قرار دهیم، اگر در این مورد هم مشکل داشتید ما محتوای خوب و کاربرپسندی را برایتان فراهم می کنیم و در کمتر از دو هفته آنچه شما خواسته اید را در اختیارتان قرار می دهیم. اگر کار مورد پسند شما بود و انتظارات شما برآورده شد مبلغ طراحی وب سایت و کارهای انجام شده بر روی آن را به شما می گوییم و فاکتور آن را برایتان ارسال می کنیم، سپس بعد از پرداخت مبلغ به شرکت نامداران، ما کارهای قانونی برای اینکه مالکیت سایت برای همیشه در اختیار شما قرار بگیرد را برایتان انجام می دهیم. کل این پروسه نهایت ۱۲ روز کاری زمان می برد تا تکمیل شود؛ پس از آن ما سایت را تقدیم شما می کنیم و در صورتی که تمایل داشتید به شما با آموزش این امکان را می دهیم تا خودتان بتوانید در وب سایت خود تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنید و پس از آن نیز پشتیبان شما و سایت تان هستیم تا آن را به درستی توسعه و گسترش دهید و در کارتان پیشرفت کنید. در ضمن هر کجا سوال و یا مشکلی داشتید کافی است با ما تماس بگیرید تا مشکل شما را حل کنیم.

  روابط عمومی شرکت نامداران پارس ایساتیس.

  اگر تمایل دارید با اینترنت و تاریخچه آن بیشتر آشنا شوید مقاله زیر را مطالعه نمایید:

  آشنایی با اینترنت