معرفی نامه سایت مأموریت+

%d9%85%d8%a3%d9%85%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%aa%d8%8c%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa%d8%8c-%d9%81%d9%84%d8%b3%d9%81%d9%87-%d9%88%d8%ac%d9%88%d8%af%db%8c

فلسفه وجودی سایت مأموریت+:

ما در سایت مأموریت+ بر این باوریم که تمام انسان ها در زندگی خود یک مأموریت مهم دارند که باید آن را پیدا کنند و برای رسیدن به آن در تلاش باشند، آن زمان است که زندگیشان معنای واقعی به خود می گیرد و موفقیت های بزرگی به وجود می آیند؛ دلیل این باور ما این است که خداوند بخشنده مهربان در قرآن کریم فرموده است:

خدای ما آن کسی است که همه موجودات عالم را نعمت وجود خاص خودش بخشیده و سپس*به راه کمالش*هدایت کرده است/ سوره طه- ۵۰

آیا پنداشتید که شما را بیهوده آفریده ‏ایم و اینکه شما به سوى ما بازگردانیده نمی شوید/ سوره مؤمنون- ۱۱۵

ما این آسمان و زمین و آنچه را که میان آنهاست به باطل نیافریده‌ایم/ سوره ص- ۲۷

در این مسیر ما در مأموریت+ تلاش می کنیم به کاربران*مخاطبین و اعضای مأموریتی* خود، راه رسیدن به یک زندگی موفق را نشان دهیم و تمام تلاش ما در این راستا است تا کاربران سایت بتوانند مأموریت خود را در زندگی پیدا کنند و به آن دست یابند و فرد موفق، مفید و تأثیرگذاری در جهان باشند؛ همچنین تمام سعی ما در سایت مأموریت+ این است که عوامل موفقیت را بیان کنیم و به این موضوع بپردازیم که چرا بسیاری از انسان ها در زندگی موفق نیستند و راه حل این موضوع چیست؟ و چگونه است که تعداد کمی از انسان ها موفق هستند و دلایل موفقیت آنها کدام است؟، با پی بردن به این دو موضوع کاربران می توانند همراه با سایت مأموریت+ به سمت موفقیت و خوشبختی پایدار و در حال رشد گام بردارند.

ریشه نام مأموریت:

مأموریت در لغت نامه دهخدا اینگونه تعریف شده است: “کاری که انجام آن از سوی مقامی واگذار و خواسته شده است”.

خدمات سایت مأموریت+:

خدمات سایت مأموریت+ طیف وسیعی از اقدامات مفید برای موفقیت کاربران سایت می باشد؛ تمرکز اصلی ما روی موفقیت کاربران مأموریت+ و کمک به پیدا کردن مأموریتشان در زندگی است و بر روی چهار حوزه کلیدی تمرکز کرده ایم، موفقیت در زندگی “شخصی، خانوادگی، کاری و اجتماعی”؛ در این راستا مطالب بسیار مفیدی در سایت مأموریت+ قرار داده می شوند و در آینده بخش های متنوع دیگری در راستای اهداف تعیین شده به سایت مأموریت+ اضافه خواهند شد.

سایت مأموریت+ برای چه کاربرانی مناسب است؟

سایت مأموریت+ برای کاربرانی مناسب است که دوستدار دانش و جویای موفقیت و خوشبختی هستند و می خواهند به معنای واقعی حرفه ای زندگی کنند، کسانی که به دنبال چرایی زندگی خودشان می گردند، می دانند بیهوده به این دنیا فرستاده نشده اند بلکه برای انجام مأموریتی مهم به دنیا آمده اند، برای کسانی است که می دانند انسان استعدادها و توانایی های بیشماری دارد و می خواهند این استعدادها و توانایی ها را در درون خود کشف کنند و از آنها بهره مند شوند و دیگران را نیز از آنها بهره مند کنند. سایت مأموریت+ برای کاربرانی مفید است که می خواهند رمز و رازهای اسرارآمیز زمین و جهان هستی را کشف کنند، مسیر صحیحِ زندگی را بیابند و در آن قدم بگذارند تا از زندگی خود یک شاهکار بسازند؛ برای کسانی که به دنبال تفکر و تعقل هستند تا زندگی را واقعا زندگی کنند و از خود یک انسان موفق بسازند نه آنکه تنها به سپری شدن روزها و شب ها بنشینند. سایت مأموریت+ برای کسانی است که می خواهند به اندازه خود، فرد موفق، مفید و تأثیرگذاری باشند و در زیباتر کردن زمینی که خداوند آن را برای انسان خلق کرده است نقش داشته باشند.

اعتقادات:

ما معتقدیم قبل از رسیدن به موفقیت باید خودمان را بشناسیم، از توانمندی ها و نقاط قوت و ضعف خود، آگاه شویم و با آگاهی و دانش به پیش برویم.

ما معتقدیم که برای رسیدن به موفقیت باید با ایمان، باور و آرامش قدم برداشت و در مسیر رسیدن به موفقیت تنها چیزهایی که نباید از دست داد ایمان، باور و آرامش است.

ما معتقدیم افرادی که در زندگی موفق شده اند کوله باری از تجربه ها را به دوش دارند که می تواند برای کسانی که می خواهند موفق شوند مفید باشند.

ما معتقدیم هر کس در این محفل است دوستدار دانش و رهسپار قله موفقیت است و با خواندن مطالب و بخش های مفید سایت مأموریت+  و عمل به آنها به موفقیت بزرگی می رسد.

بیانیه مأموریت:

ما نشان می دهیم حتی انسان های عادی هم می توانند مأموریت مهمی در زندگی داشته باشند و پس از پیدا کردن مأموریت خود توانسته اند در زندگی خود بدرخشند. در بخشی از سایت به معرفی افراد موفق می پردازیم و شما را با آنها آشنا می کنیم؛ این بخش می تواند الهام بخش شما باشد، چرا که بسیاری از افراد موفق داستان زندگی بسیار آموزنده، پُرهیجان و شگفت انگیزی دارند و قبل از موفقیت در شرایط بسیار متفاوتی با امروزشان به سر می بردند و به لطف پیدا کردن مأموریتشان در زندگی توانسته اند به موفقیت های بزرگی برسند. ما مطالبی را در مأموریت+ قرار می دهیم که در زندگی شخصی، خانوادگی، کاری و اجتماعی کاربران سایت تحول مثبت، پایدار و در حال رشدی ایجاد کنیم. ما می خواهیم اتحاد بزرگی را در میان مردم کشور به وجود آوریم، اتحادی که باعث شود، دست در دست هم دهیم تا با هم کشورمان را یکی از کشورهای موفق در جهان کنیم، زیرا می دانیم ایران سزاوار بهترین ها است: “بهترین فرهنگ، بهترین اقتصاد، بهترین تولید”؛ همانطور که می دانید شعار سایت مأموریت+ این است: “مأموریت ما موفقیت شما است” ما برای رسیدن به این مأموریت مهم متعهد هستیم و نهایت تلاش خود را به کار می گیریم.

ارزش های سایت مأموریت+:

۱- فعالیت های سایت مأموریت+ در زیر سایه پرچم اسلام و جمهوری اسلامی ایران است و تابع دستورات اسلام و کشورمان ایران می باشیم.

۲- ما حمایت افرادی را می خواهیم که بخواهند به کشورمان ایران و بشریت خدمت کنند و باعث موفقیت و خوشبختی دیگران شوند.
ما همکارانی می خواهیم که علاوه بر داشتن دانش، تخصص، هوش بالا، خوش بین بودن به آینده، مرد عمل باشند و به دستیابی به اهداف بزرگ باور داشته باشند. ما به دنبال آینده مأموریت+ هستیم که آن، “موفقیت تمام مردم دنیاست”، برای رسیدن به این مأموریت بزرگ به افرادی با انگیزه، عملگرا، سخت کوش، تمایل به کار عالی و گروهی، اعتماد متقابل، روابط محترمانه و تعهد به بالاترین استانداردهای سایت مأموریت+ نیازمندیم، افرادی که خالصانه می خواهند موفقیت دیگران را ببینند. برای رسیدن به این مأموریت بزرگ، اول باید کشورمان ایران را آباد کنیم بعد جهان را. افرادی که خود را در قبال کشور عزیزمان ایران مسئول می دانند، برای تاریخ این خاک ارزش قائلند، دست در دست ما دهند تا ایران را آنچنان آباد کنیم تا در جهان بدرخشد؛ برای تحقق این هدف سعی داریم محیطی سرشار از احترام، تشویق و کار گروهی ایجاد کنیم، محیطی که تعهد و عملکرد عالی را پاداش می دهد و تلاشش در راستای موفقیت دیگران است.

۳- تلاش می کنیم تا برای رسیدن کشورمان بهسند چشم‌انداز ۱۴۰۴ خورشیدی*۲۰۲۵ میلادی* گام های موثری برداریم و از هیچ تلاشی برای پیشرفت کشور مضایقه نکنیم.

۴- تمام فعالیت ها و خدمات سایت مأموریت+ باید در راستای جهانی شدن و ارائه محصولات*کالا یا خدمات* مفید به مردم سراسر کشور و جهان باشند تا بتوانیم نام کشورمان را به بالاترین قله های موفقیت برسانیم.

۵- شرکت های وابسته به سایت مأموریت+ که تاکنون تأسیس شده اند و آنهایی که در آینده تأسیس خواهند شد، با رویکرد تحول در هر زمینه ای که وارد می شوند به فعالیت می پردازند که خلق محصولات جدید و نوآورانه در اولویت کاری آنهاست و به اصول بیانیه مأموریت سایت مأموریت+، اعتقادات و ارزش های آن پایبند هستند تا الهام بخش دیگران باشیم.

۶- ایده پردازی، نوآوری و خلاقیت در دی ان ای سایت مأموریت+ نهادینه شده است و ما همیشه از این سه استقبال می کنیم، چراکه معتقدیم اینها ما را به قله هر هدفی می رساند و هیجان یکی از اصل های جدایی ناپذیر اکوسیستم مأموریت+ است چون ما هر روز با ایده ها، نوآوری ها و خلاقیت های جدیدی سروکار داریم.

۷- برخورد مناسب با شرکای استراتژیک مانند: “کاربران و همکاران مأموریت+” برای ما بسیار مهم است و در هر بخش سعی داریم برای موفقیت همراهانمان راه حل های مفیدی ارائه دهیم و همکاری بسیار اثربخشی با هم داشته باشیم.

۸- مطالب سایت مأموریت+ کاربردی بوده و تا جای ممکن ساده بیان می شوند تا حتی افرادی که تحصیلات عالی ندارند در درک و اجرای آنها با مشکل مواجه نشوند؛ ما تا جای ممکن پیچیدگی ها را حذف می کنیم و سادگی قابل درکی را در تمام مطالب و بخش های سایت قرار می دهیم چراکه کاربر پسند بودن تمام بخش های اکوسیستم مأموریت+ برای ما بسیار اهمیت دارند.

%d9%85%d8%a3%d9%85%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%aa%d8%8c-%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d8%a2%db%8c%d9%86%d8%af%d9%87%d8%8c-%da%86%d8%b4%d9%85-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2
تصویری از آینده:

۱- سایت مأموریت+ یک سایت”جهانی” شده است، در بزرگی از گوگل، آمازون، اپل و مایکروسافت چیزی کم ندارد.

۲- %۸۰ از کارمندان سایت مأموریت+ و شرکت های حال و آینده وابسته به آن را، نخبگان کشور تشکیل داده اند.

۳- تمام مردم مأموریت خود را در زندگی پیدا کرده اند و به موفقیت و خوشبختی رسیده اند.

۴- در مقر فعالیت سایت مأموریت+ در “روستای اسلامیه” ساختمان عظیمی ساخته شده است که در آن تمام فعالیت های سایت انجام می شود.

۵- هر کدام از شرکت های حال و آینده وابسته به مأموریت+ در زمینه کاری خود بزرگترین و فعال ترین شرکت های ایران شده اند.

۶- اقتصاد کشور به صورت چشمگیری رشد کرده و دگرگون شده است.

۷- همه مردم کشور نسبت به آبادانی ایران و کمک به رشد و موفقیت انسان ها در سراسر جهان تعهد دارند.

۸- مخاطبین و اعضای مأموریتی، موفق ترین افراد در کشور و جهان هستند.

تمام افرادی که می خواهند در کنار ما باشند باید خود را با بیانیه سایت “مأموریت+” هماهنگ کنند؛ مطالبی که در بالا گفته شد بنیاد اصلی سایت مأموریت+ هستند و ما به هیچ عنوان از آنها عقب نشینی نمی کنیم. برای بودن با سایت مأموریت+ این قسمت را در رایانه خود دانلود کنید تا در یک تحولِ عظیم در کشور همراه ما باشید/ به نسل مأموریت+ خوش آمدید.

منبع:

سایت تخصصی مأموریت+/ www.mamooriat.com

روابط عمومی مأموریت+.

کمپین"دست های مهربان" سایت مأموریت+.

پاسخی بگذارید