Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

حریم شخصی کاربران مأموریت+

%d8%ad%d8%b1%db%8c%d9%85-%d8%ae%d8%b5%d9%88%d8%b5%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%a3%d9%85%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%aa

سایت مأموریت متعهد به حفاظت از حریم خصوصی کاربران “مخاطبان و اعضاء” خود می باشد. اگر شما اطلاعات شخصی خود را در اختیار ما قرار می دهید آنها نزد ما محفوظ باقی می مانند و تنها در مواقع لزوم برای اطلاع رسانی به شما و بهبود خدمات مأموریت برای برطرف کردن نیاز کاربران استفاده می شوند و در چارچوب قوانین و مقررات جاری کشور  از آنها استفاده خواهد شد.

اطلاعات خصوصی کاربران که دریافت می شود:

آدرس، ایمیل و تلفن تماس کاربران نزد ما محفوظ باقی می ماند، برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود و در مکانی مطمئن قرار می گیرند.

تمامی اطلاعات اولیه مانند: زمان دسترسی به وب سایت مأموریت و صفحاتی که بازدید شده و…، فقط به منظور کسب اطلاعات و تحلیل ترافیک و ارتقاع کیفیت محتویات و اینکه چه صفحاتی از مأموریت برای کاربران جذاب تر و کدام خدمات بیشتر مورد توجه قرار گرفته، مورد استفاده قرار می گیرد و در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت.

کلیه عملیات سفارش خرید از طریق سرورهای امن انجام خواهد گرفت.

سایت مأموریت در برخی صفحات و مقالات خود لینک هایی به سایت های دیگر دارد، توجه داشته باشید که ما مسئولیتی در قبال سایت های دیگر نداریم و شخص شما باید دقت لازم را در حفظ حریم خصوصی خود در سایت های دیگر داشته باشید و قوانینی که ذکر شد تنها در سایت مأموریت معتبر است. معرفی سایت های داخلی و خارجی در بخش های مختلف مأموریت به معنای تأیید محتوا و عملکرد آنها نمی باشد و صرفا به دلیل اطلاع رسانی به کاربران معرفی شده اند.


تنها مرجع رسمی مورد تأیید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی مأموریت یعنی  www.mamooriat.com و ایمیل    mamooriat@chmail.ir  است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تأیید شده در مأموریت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت مأموریت هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.mamooriat.com و همچنین، هیچگونه وبلاگ و شناسه در شبکه های اجتماعی و غیره  ندارد و هیچگاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از طریق ارسال نظرات در بخش های مختلف سایت و آدرس‌‏های ذکر شده در بخش روابط عمومی با ما در ارتباط باشند.

توجه: در مواردی که لازم و ضروری باشد ما وظیفه خود می دانیم اطلاعات شخصی شما را در اختیار شرکت ها، سازمان ها یا افراد خارج از سایت مأموریت قرار دهیم:

۱- اجرای هرگونه قانون قابل اعمال، مقررات و روند حقوقی یا درخواست لازم الاجرای حکومتی.

۲- اجرای شرایط سرویس قابل اعمال، از جمله بازرسی تخلف‌های احتمالی از طرف مراجع قضایی.

۳- شناسایی، جلوگیری یا هدف قرار دادن کلاه‌برداری و مشکلات ایمنی یا فنی.

۴- محافظت در برابر نقض حقوق، دارایی یا ایمنی سایت مأموریت، کاربران و یا عموم افراد بگونه ای که توسط قانون لازم و مجاز باشد.

دقت داشته باشید اینترنت و فضای مجازی محیطی امن و خالی از هرگونه سوء استفاده نیست:

از گذاشتن اطلاعات حساس و غیر ضروری خود بر روی دیگر بخش های وب سایت و در بخش نظرات جدا خوداری کنید، سایت مأموریت مسئولیت سوء استفاده از این اطلاعات را نمی پذیرد، ما تنها اطلاعاتی که در بخش های ارسال نظر یا دیدگاه، عضویت در مأموریت+ و تکمیل اطلاعات شخصی شما در مأموریت+ است را مورد محافظت و نگهداری قرار می دهیم.

اگر در آینده تصمیم به تغییر قوانین و حریم شخصی مخاطبان و اعضاء را داشتیم آن را از طریق اطلاع رسانی در بخش اخبار و ارسال به ایمیل به اطلاع  تمام کاربران مأموریت می رسانیم.

هرگونه سوال دیگری دارید می توانید از ما بپرسید:

نشانی ایمیل:  mamooriat@chmail.ir

شماره: ۰۳۵۳۲۶۶۲۰۷۹

روابط عمومی مأموریت+.

تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۰