Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

تیم مأموریت+

عضویت در تیم مأموریت+:

%d8%b9%d8%b6%d9%88%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%db%8c%d9%85-%d9%85%d8%a3%d9%85%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%aa-3

%d8%b9%d8%b6%d9%88%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%db%8c%d9%85-%d9%85%d8%a3%d9%85%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%aa

 

از روزهای نخستی که سایت مأموریت+ تخصصی شد در تلاش بودیم تا بهترین افراد را در تیم مأموریت+ داشته باشیم، افرادی که همگام با شعار سایت مأموریت+*مأموریت ما موفیت شما است* پیش می روند و هدفشان خدمت به دیگران است برای برطرف کردن مسائل آنها در زندگیِ “شخصی، خانوادگی، کاری و اجتماعی”؛ البته در این مسیر برخی مثل باد هستند، می آیند و می روند، این امر برای ما عادی و طبیعی است، اما آنهایی که ثابت قدم هستند و با مأموریت+ می مانند در آینده برایشان سنگ تمام می گذاریم.

 


مزایای عضویت در تیم مأموریت+:

هر یک از اعضای تیم مأموریت+ از زمان عضویت خود مورد بررسی قرار می گیرند، همکاری و هماهنگی آنها با مأموریت+ سنجید می شود و پس از ۲ ماه کارت عضویت برای آنها ارسال خواهد شد. چنانچه هر یک از اعضای تیم عملکرد خوبی داشته باشند، در آینده یکی از پست های کلیدی سایت مأموریت+ و اکوسیستم آن را در دست خواهند گرفت و همانطور که می دانید در آینده فعالیت های سایت مأموریت+ کشوری و جهانی خواهند شد و پست های کلیدی تنها در اختیار افرادِ معتمد، باهوش و سخت کوش قرار خواهند گرفت.

عضویت در تیم مأموریت+

رسالت سایت مأموریت+ این است که به مردم کمک کند تا در تمام ابعاد زندگیشان*شخصی، خانوادگی، کاری و اجتماعی* به موفقیتی پایدار و در حال رشد برسند، شما با پیوستن به تیم مأموریت+ با ما هم مسیر شده اید، به شما تبریک می گوییم. این قدمی است کوچک که با همکاری هم می توانیم تغییرات مثبتی در زندگی خود و دیگران ایجاد کنیم و نشان دهیم با همکاری می توانیم در جهان تأثیرگذار باشیم.

وظایف تیم مأموریت+:

کمک به دیگران برای دادن بهترین راه حل برای برطرف کردن مشکلات کاربران*مخاطبین و اعضاء* در زندگی “شخصی، خانوادگی، کاری و اجتماعی” آنها.

مشارکت در بهبود عملکرد سایت مأموریت+ و اکوسیستم مرتبط با آن.

همچنین برای کسب درآمد از مأموریت+ می توانید در بخش های زیر همکاری داشته باشید:

گرفتن سفارش طراحی وب سایت برای شرکت “نامداران پارس ایساتیس” در بخش آی تی و طراحی وب سایت.

فروش کتاب های: ذهن های بسته، ذهن های باز، مأموریت، خصوصیات یک مأموریتی.

مشارکت در فروش محصولات فروشگاه اینترنتی مأموریت+.

روابط عمومی مأموریت+.