تاریخچه مأموریت+

تاریخچه سایت مأموریت+:

سایت مأموریت+ در تاریخ ۲۰۱۱/۱/۱۵ – ۱۳۸۹/۱۰/۲۵ راه اندازی شد، در اوایل یک سایت شخصی بود که محمد کارگرمزرعه ملا زندگی نامه خود را در آن قرار داد و عوامل موفقیتش را برای مخاطبان شرح داده بود و در بخشی از سایت به ارائه مطالب مفید در زمینه موفقیت در زندگی و کارآفرینی می پرداخت. پس از مدتی مخاطبان سایت از راه رسیدند، از آن استقبال کردند و عده ای سایت مأموریت+ را مورد حمایت قرار دادند؛ این امر باعث شد محمد کارگر در سال ۱۳۹۰ دو شرکت به نام های: “نامداران پارس ایساتیس” و “کمک یاران ایساتیس” در استان یزد تأسیس کند و فعالیت های کارآفرینی وی افزایش یابد.

%d8%aa%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%ae%da%86%d9%87-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%a3%d9%85%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%aa%d8%8c-%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a8-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af

قالب سایت:

در طول ۴ سال در قالب سایت تغییراتی داده نشد، چرا که بیشتر مخاطبان سایت از کاربری آن راضی بودند اما به درخواست تعداد زیادی از مخاطبان سایت مأموریت+ در سال ۱۳۹۳ بر این شدیم تا تغییراتی در قالب سایت لحاظ کنیم و مسیر سایت مأموریت+ را از یک سایت شخصی به یک سایت تخصصی در زمینه موفقیت تغییر دهیم که این مهم در سال ۱۳۹۴ انجام شد.

دوران طلایی:

شرکت های وابسته به سایت مأموریت+:

اولین در ایران:

سایت مأموریت+ اولین سایت داخل ایران می باشد که توانست کمتر از “۸ ماه” از ورودش به فضای اینترنت در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۱۳ با حمایت برخی از مخاطبان خود دو شرکت تأسیس کند و روال عادی را تغییر دهد؛ پیش از این تنها شرکت ها و افراد برای خود سایت داشتند اما سایت مأموریت+ توانست کاملا برعکس فضای موجود برای خود دو شرکت تأسیس کند و هم اکنون دو شرکت وابسته به سایت مأموریت+ هستند.

شرکت نامداران پارس ایساتیس

شرکت کمک یاران ایساتیس

ریشه نام مأموریت:

مأموریت در لغت نامه دهخدا اینگونه تعریف شده است: “کاری که انجام آن از سوی مقامی واگذار و خواسته شده است”.

%d9%84%d9%88%da%af%d9%88%db%8c-%d9%85%d8%a3%d9%85%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%aa

لوگوی مأموریت+:

لوگوی مأموریت+ از رنگ های مختلفی تشکیل شده است و بیانگر این موضوع می باشد که آمادگی دارد در هر کجای کشور و جهان در کنار هر سلیقه و فرهنگی حضور داشته باشد و عوامل موفقیت را آموزش دهد. ما به تفاوت مخاطبانی که با مأموریت+ هستند اهمیت می دهیم؛ هر کسی، در هر کجا، با هر طرض فکری می تواند در مأموریت+ حضور داشته باشد و زندگی خود را به بهترین شکل ممکن بسازد. مثبت زرد رنگ ما تداعی گر خورشید می باشد که باعث روشنایی و رشد جهان است. محمد کارگر که خود این لوگو را با رنگ بندی هایش طراحی کرده است می گوید:در تلاشیم از هر کدام از رنگ های استفاده شده در لوگوی مأموریت+ برای شرکت های تخصصی زیر مجموعه سایت که در آینده تأسیس خواهیم کرد استفاده کنیم“. لوگوی مأموریت+ که هویت سایت را خلق کرده است تا جای امکان ساده طراحی شده و از پیچیدگی های غیر ضروری دور نگه داشته شده است تا در طول زمان ماندگار و پایدار باقی بماند. از تمام رنگ های استفاده شده در لوگوی مأموریت+ در رنگ آمیزی دفتر مرکزی سایت واقع در روستای اسلامیه استفاده شده است و این الگو برای شعب دیگر تکرارپذیر خواهد بود.

شعار سایت:

شعار  سایت مأموریت+ از همان ابتدای تأسیسمأموریت ما موفقیت شما استبود و در آن تغییری داده نشده است. بنیانگذار مأموریت+ معتقد است: “نقطه ای که ما بر روی آن تمرکز کرده ایم موفقیت است و این موفقیت برای مردم و کسب و کارها می باشد که در تلاشیم در بخش های مختلف سایت، کاربران*مخاطبین و اعضای مأموریتی* را در زندگی به موفقیتی پایدار و درحال رشدی برسانیم. تمرکز اصلی ما بر روی موفقیت مردم و کمک به پیدا کردن مأموریتشان در زندگی می باشد. دلیل دیگر انتخاب این شعار آن است که دو کلمه مأموریت و موفقیت که برای ما بسیار مهم هستند در آن قرار دارند و فلسفه وجودی سایت را بیان می کنند”.

%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8%b1-%d8%a7%d8%b5%d9%84%db%8c-%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a8-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%a3%d9%85%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%aa

تصویر اصلی قالب سایت:

در تصویر اصلی قالب سایت تغییری داده نشده است، ما در قالب سایت که کره زمین نمایش داده شده است می خواستیم مخاطبان به تفکر عمیق تری در زندگی برسند و همان تصویر قالب قبل را با وسعت بیشتری در قالب جدید اعمال کردیم. دستی که در تصویر در حال زیباتر کردن کره زمین است می تواند دست هر انسانی باشد که مأموریت خود را در زندگی پیدا کرده و در حال رسیدن به آن است تا زمین را زیباتر کند.

هم اکنون سایت مأموریت+ در روستای اسلامیه، استان یزد توسط محمد کارگر مزرعه ملا و سید محمد جلیلی که در سال ۱۳۹۳ به جمع تیم سایت مأموریت+ پیوست مدیریت می شود.

روابط عمومی مأموریت+.

کمپین"دست های مهربان" سایت مأموریت+.

پاسخی بگذارید